Dne 8.10.2017 byly řešeny tyto věci:

1) FBC Nové Město nad Metují - kontumace 4 zápasů ve 2.kole 0:5 a udělena pokuta 4x 200,- tedy celkově 800,- Kč k zaplacení během 4.kola. V případě další kontumace bude tým vyřazen z ligy a to dle propozic ligy. ( uhrazeno )

2) Kaňouři Trutnov - kontumace 2 zápasů ve 2.kole 0:5, jelikož tým na lize byl a zranil se jim gólman během hracího kola nebyla udělena pokuta jelikož fyzicky byl tým přítomen a jen díky zranění musel ze zápasů odstoupit.

3) Stížnosti na účast Jiřího Vlčka z FBC Buldoci na účast v Národní lize. Jelikož na to sám tým upozornil a hráč nastoupil pouze v prvním kole kdy ještě Národní liga neměla započatou sezónu a tím tedy ještě nenastoupil v Národní lize, neporušil propozice ligy. Tým na to sám upozornil a tím nebylo potřeba řešit žádné kontumace jelikož k porušení propozic nedošlo a to díky přístupu týmu FBC Buldoci.

4) Gólman FBT Žďár nad Metují Jakub Langhamer obdržel ve 3.kole ligy ČK2 a tím dostal zákaz na 2 soutěžní utkání ( již provedeno ), zároveň musí uhradit pokutu 200,- Kč stanovenou propozicemi ligy. Pokuta musí být uhrazena co nejdříve!

5) Gólman Savice Jan Klimeš obdržel ve 3.kole ligy ČK1 a tím dostal zákaz startu na 1 soutěžní zápas ( již provedeno ) a zároveň udělena pokuta dle propozic 100,- Kč ( již uhrazeno )

Důležité doplnění!

V propozicích je naspáno toto ohledně registrovaných hráčů:

2) v každém týmu můžou být maximálně tři registrovaní hráči a to včetně gólmana a to maximálně soutěž Divize celostátní soutěže!! Je dovolen pouze jeden hráč Divize na každé soupisce, vyšší soutěž není povolena. U každého registrovaného hráče se počítá výše soutěže tak kde je nejvýše na soupisce v soutěži ČFbÚ!

Tím jsou míněny všechny soupisky včetně zápasových, nedošlo mě že to musím rozepisovat doslovně myslel jsem že stačí napsat to co je. Takže pro příští sezónu to rozepíšu podrobně abychom předešli případným dohadům. Jinak opravdu platí to co v každé sezóně kde bylo omezení pouze na max Divizi!

 

21.10.2017

Hráč FBC Broumov Miroslav Kuře obdržel ČK3 a tím dostal zákaz startu na jedno ligové kolo plus pokuta 300,- Kč k uhrazení v příštím kole nejdéle. Byla mu také udělena podmínka a v případě obdržení ČK bude z ligy vyloučen, důvodem je dle vyjádření rozhodčího sprosté napadání rozhodčího kdy byl hráči udělen trest 2 minuty následně pronesl výrok na adresu rozhodčího a byla mu udělena ČK2 ale i po tomto trestu dále pronášel sprostá slova a tedy následovala ČK3. 

Broumov2AFL Broumov je podporována grantem města Broumov