1.koloTakže první kolo odehráno a nutno říci že to bylo pro běžného diváka docela zážitek. 6 zápasů z 24 se rozhodlo až na nájezdy z toho 4x si otestoval aktuální mistr ligy u kterého bylo vidět že letos hráli poprvé. Nováčkové ligy Pštrosové a Kanárci ukázali že se s nimi musí počítat a bude to velice těžké s nimi hrát a bodovat. AHF Náchod hrál na našem povrchu poprvé a měl těžký los na začátek, takže zde uvidíme jak se mu povede v dalších kolech. Stoprocentní byl pouze FBT Žďár nad Metují a tak po prvních 4 zápasech vede ligu o bod před FBC Buldoci kteří ztratili bod v zápase s mistrem ligy.

Celé první kolo se odehrálo v naprosté pohodě a bez problémů a za to děkujeme všem týmům ale i rozhodčím. Doufáme že příští kolo nebude v hale takové vedro, bohužel ani větrání nebylo moc znát a za to se velice omlouváme ale tohle nejde nijak ovlivnit. Co bylo naopak zklamáním je účast diváků, zřejmě v Broumově táhne úplně něco jiného než florbal. Je to škoda jelikož máme v Broumově vlastní ligu v trojkovém florbalu a to se jen tak někde nehraje. Nevíme co už proto více udělat aby byl zájem.

Nyní ke statistikám prvního kola:

Nejlepším hráčem 1.kola je Míra Kuře z FBC Broumov se 16 body.

Nejlepším gólmanem je Ota Scholz z FBC Buldoci s průměrem 1,7 gólů na zápas.

Nastříleno bylo 215 gólů a nejvíce týmy FBC Buldoci a Legendy G.m.b.H. oba 27,  nejméně FBC Nové Město nad Metují 9..

Počet nahrávek 181 a nejvíce Legendy G.m.b.H. 26 a nejméně FBC Nové Město nad Metují 4.

Počet trestných minut 16 a nejvíce obdržel tým Kanárci 6 minut.


Všechny statistiky doplněny, jediné co tam nenajdete jsou statistiky gólmanů jelikož jsme ještě nepřišel na to jak to v tomto systému vést. Vedeme je externě v excelu. Kdyby cokoli tak napište do chatu nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Broumov2AFL Broumov je podporována grantem města Broumov